Služby
 
 

Náš salon je zaměřen hlavně na spokojenost zákazníků. Snažíme se Vám pomoct ve výběru budoucího účesu a třeba i kompletní změny image. V tomto úsilí s námi spolupracuje sousedící firma VARIETA Textil-Oděvy.

V této komplikované době je důležitý vzhled každého z nás. Neupravený a nespokojený člověk sám se sebou nemůže obstát v dnešní společnosti. Někdy na našem vzhledu záleží více než si myslíme (udržení nebo získání nového povolání).

Co Vám můžeme nabídnout?

(kliknutím zobrazíte detail položky)
 • Poradenská služba

  Problémy se kterými zákazníci přicházejí jsou různé. Nejde vždy jen o úpravu vlasů, ale i o rozličné obtíže (vypadávání vlasů, lupy, přílišná tvorba mazu, suchost, šedivění…), které se snažíme vyřešit.

 • Barva

  Dochází k dokonalé přeměně vlasového barviva. Předností je široká škála barevných odstínů. V barvě můžeme vlasy zesvětlit i ztmavit, což u přelivu pouze ve stejné hloubce odstínu nebo při ztmavení odstínu. Barva kryje 100% šedivých vlasů.

 • Vodová ondulace

  Je to dočasná, tvarová technika úpravy vlasů za mokra. Způsoby tvarování vlasů volíme podle zákaznice.

 • Foukaná ondulace

  Tvarování vlasů za mokra horkým vzduchem pomocí vybraných kartáčů, hřebenů a fénu.

 • Masáž hlavy

  Způsob pro uvolnění pokožky, prokrvení kožní tkáně, omezení tvorby lupů, vypadávání vlasů, okyseluje a desinfikuje pokožku, působí příznivě na zdravý růst vlasů a dostavuje příjemní pocit osvěžení.

 • Ondulace železem

  Tvarování vlasů za tepla. Žehlení, kulmování.

 • Preparace vlasů

  Zvlnění vlasů pomocí chemických přípravků buď trvale nebo na určitou dobu.

 • Stříhání vlasů

  Patří mezi staré kulturní zvyky lidí. Základ pro tvorbu účesu tvoří dokonalý střih.

 • Melírování

  Znamená dvoubarevnost nebo vícebarevnost vlasů. Jde o zesvětlení nebo ztmavení některých pramenů. Melírováním zjemníme obličej a zvýrazníme některé partie. Opticky můžeme zúžit nebo rozšířit. Výsledný účes je efektní, poutavý, projasněný a plastický.

 • Přeliv

  Demi-permanentí barva. Vyrovnávají struktura vlasů a přítomné vosky zvyšují lesk. Není znatelný odrost.

 • Náročná účesová tvorba – společenský účes

  Náročné účesy se vytvářejí k různým společenským událostem: svatba, ples, módní přehlídka, promoce, soutěž, návštěva divadla, koncertu). Účes musí podtrhnout výraz a krásu ženy. Používáme ozdoby nebo příčesky. Účes vytváříme v souladu s oblečením a líčením. Účes upravujeme vždy podle účelu, pro který je určen.

Jaký používáme materiál?

Při vytváření těchto úkonů pracujeme pouze s přípravky Wella Professionals. Je to vedoucí společnost v profesionálním barvení vlasů. Inovace, servis a odbornost jí odlišují od konkurence.

Při barvení: od tónovačů po semi/demi-permanentní a permanentní barvy na vlasy vám Wella Professionals nabízí široké spektrum barvicích přípravků.

Při péči: přípravky Lifetex zásobují vlasy důležitými živinami, které jsou potřeba, aby vlasy vypadali na pohled i na dotek krásně zdravé a lesklé.

Při konečné úpravě: stylingové přípravky High hair s multi-ochranou. Nejlepší volba pro profesionální výsledky při konečné úpravě vlasů.

Veškeré obrázky na této prezentaci jsou pouze naše práce.

práce 3D

práce

3D

hair

služby

láska

beautiful

modern

nabídka

galerie

vlasy

image

účesy

žena

srdce

horní

fotogalerie

alena

kadeřnictví

krása

php